ZIMNÝ VÝPREDAJ

DC šiltovka Courtside Strapback black

Pánska šiltovka od značky DC je vyrobená tak, aby vyhovovala všetkým vašim požiadavkám. Skvelo vyzerá, spĺňa účel tienidla hlavy a navyše vďaka modernej farebnej kombinácií sa vám bude hodiť ku každému outfitu. Ventilácia je zabezpečená šiestimi panelovými dierkami na vrchu šiltovky.Viac informácií

ZVOĽTE SI VEĽKOSŤ

Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť
Skladom
(2 ks)
Môžeme doručiť do:
9.4.2025
Možnosti doručenia
32,99 € –48 % 16,91 € 13,75 € bez DPH
Záruka najnižšej ceny!
Našli ste tento produkt niekde lacnejšie? Napíšte nám!
Kód tovaru: 4111505_KVJ0/UNI Záruka: 24 mesiacov
Značka: DC
DC šiltovka Courtside Strapback black
Značka: DC
adyha04133 dcshoes,p kvj0 frt1
Loading...
48 % Výpredaj discount-0
32,99 €

Popis produktu

Pánska šiltovka od značky DC je vyrobená tak, aby vyhovovala všetkým vašim požiadavkám. Skvelo vyzerá, spĺňa účel tienidla hlavy a navyše vďaka modernej farebnej kombinácií sa vám bude hodiť ku každému outfitu. Ventilácia je zabezpečená šiestimi panelovými dierkami na vrchu šiltovky.

Vlastnosti:

  • materiál: 100% bavlna
  • šilt: rovný
  • značka: logo značky DC je na viditeľnej časti šiltovky
  • obvod: veľkosť obvodu šiltovky je regulovateľná na zadnej časti 
  • ventilácia: ventilačné diery

Dodatočné parametre

ZnačkaDC
Kategória: Šiltovky
Určené pre: muži
Kategória: šiltovky
Sezóna: zima 22
Farba: čierna, hnedá
Aktivita: mestská móda
admin_vlozeno: 2022-07-19
Materiál: 100% bavlna
TableId: siltovky

Diskusia k produktu (0)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Dodnes nestárnucu značku DC založil roku rally jazdec Ken Block. Už od roku 1994 oblieka profi aj hobby skejťákov. DC je lídrom v oblasti skateboardingu, ponúka mestskú streetwear módu pre mladých, ako aj oblečenie a obuv pre skateboarding a surfing, skateboardové aj lifestylové topánky a to pre dámy, pánov aj detské a juniorské kategórie. Vo svojom tíme má mnoho špičkových svetových športovcov ktorí sa spolupodieľajú na vývoji jej produktov. Okrem iných napríklad aj motokrosový jazdec Travis Patrana. Značka DC prináleži spoločnosti Boardriders, Inc, takisto ako aj ďalšie špičkové brandy Quiksilver, Roxy a Billabong. Pozrite si viac z našej našej ponuky.

Predajňa je otvorená
Dnes 10:00-19:00
Skryť